Teslimat Ve İade

Teslimat

denememerkezi.com üzerinden satın alınan sınav herhangi bir basılı materyal içeriyorsa, bu materyal(ler) siparişin onaylanmasının ardından en geç 2 gün içerisinde beyan ettiği adrese gönderilmek üzere kargoya verilir.

İptal Ve İade

Tüm kullanıcılar için denememerkezi.com örnek sınav uygulamaları ve demo kullanımları bulunmaktadır. Bu bölüm denememerkezi.com’un ne olduğunu, sunulan hizmetin hangi bileşenlerden oluştuğu ve sistemin işleyişi hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olması için açılmıştır.denememerkezi.com’dan sınav almaya karar vermiş olan kullanıcılar, demo bölümü kullanmış, örnek sınavları incelemiş, sunulan hizmeti ve bu hizmeti oluşturan bileşenlerin ne olduğunu anlamış ve bu ürünü beğenmiş demektir. Denememerkezi.com’dan yapılan alışveriş tamamen kullanıcının bilinci dahilinde gerçekleşen bir eylemdir. Bu nedenle satın alınan sınavların iadesi söz konusu değildir.

27.11.2014 tarih ve 29188 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği“nin 15. maddesinin “ğ” bendinde belirtilen “Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayrimaddi mallara ilişkin sözleşmeler” ve “h” nolu bendinde belirtilen “Cayma hakkı süresi sona ermeden önce, tüketicinin onayı ile ifasına başlanan hizmetlere ilişkin sözleşmeler” cayma hakkının kullanılamayacağı durumları gösterir. Ayrıca; 4077 sayılı kanun gereği, basılı ürünler (kitap, dergi vb.), yazılım programları cayma hakkının geçerli olmadığı ürünlerdir.