Hakkımızda

Biz Kimiz

Denememerkezi.com eğitim sektöründe 10 yılı aşkın deneyime sahip eğitmenler ve idareciler tarafından oluşturulmuş bir platformdur. Bu platformu hazırlamak için ÖSYM sınavlarından herhangi birine hazırlanan yüzlerce öğrenci ile görüşülmüş, lise ve üniversitelerde öğrenci anketleri yapılmış, öğrencilerin düşünceleri, beklentileri ve ihtiyaçları net bir şekilde belirlenmiştir. Düşünce - fayda teoremi içinde öğrencilerin maksimum verimi almaları sağlanacak şekilde planlanmıştır.

Eğitimde fırsat eşitliği; bu platformu oluşturmaktaki en önemli nedenlerimizden biri olmuştur. Ülkemizde çok iyi eğitim hizmeti sunan dershaneler bulunmaktadır. Bununla birlikte maalesef Türkiye’nin tamamında faaliyet gösterememektedirler. Aynı şekilde yine çok iyi yayınevlerine sahip olmakla beraber birçok yayınevinin öğrencilere doğrudan ulaşabileceği bir dershane yapılanması bulunmamaktadır. Bizim, yani denememerkezi.com’un en büyük hedefi mümkün olan en çok sayıda dershane ve yayınevinin deneme sınavlarını Türkiye’nin en ücra yerlerine kadar ulaştırmaktır.

Neler Yaparız

ÖSYM’nin yaptığı sınavlardan hangisine hazırlanıyor olursanız olun deneyimli eğitmenlerimizin özgün sorularından oluşan denemelerin yanı sıra, seçkin yayınevlerinin ve dershanelerin deneme sınavlarını da platformumuzda bulabileceksiniz.

Platformumuzda bulunan tüm sınavlar için ÖSYM’nin belirlemiş olduğu standartlar uygulanmaktadır. Her sınav ÖSYM’nin belirlediği sürede online olarak yapılmaktadır. Sınav biter bitmez kaç doğrunuz olduğunu, kaç yanlışınız olduğunu ve kaç netiniz olduğunu anında görebilirsiniz. Bununla birlikte o an sınava giren kişiler arasında ki sıralamanızı da beklemeden öğrenirsiniz.

Ayrıca denememerkezi.com her sınav bitiminde sınav analizi yaparak eksik olduğunuz konuları belirler ve bu eksiklikleri gidermeniz için önerilerde bulunur.